Trzecie spotkanie projektowe ET-NEETs

Trzecie spotkanie projektowe ET-NEETs

W ramach projektu ET-NEETs odbyło się trzecie spotkanie projektowe partnerów z Hiszpanii, Polski i Wielkiej Brytanii. Gospodarzem spotkania była organizacja Teachsport Management Ltd. z Londynu.

To były bardzo intensywne trzy dni pracy (18-20 stycznia 2016 r.) w takcie których poruszono temat organizacji konferencji, organizacji warsztatów szkoleniowych w Londynie i na Majorce. Stowarzyszenie Centrum Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości oddeleguje 4 osoby na szkolenie do Londynu, które odbędzie się w marcu. Uzgodniono wspólnie zarys treści szkoleniowych oraz wstępny harmonogram. Ponad to poświęcono wiele uwagi upowszechnianiu projektu, zaprezentowano moduł Dissemination w Systemie Admin Project. Jednocześnie każdy z partnerów otrzymał zadania do wykonania w najbliższych miesiącach realizacji projektu.

erasmus

Zmienia życie. Otwiera umysły.

Projekt sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.
Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.