Projekt ET-NEETS – w mediach społecznościowych

Projekt ET-NEETS – w mediach społecznościowych

www

Starając się dotrzeć do jak największej liczby osób i organizacji, ET-NEETS jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie zespół projektowy dzieli się i prowadzi dyskusje na temat postępów w pracach nad projektem oraz interesujących artykułów i tematów związanych z NEETs w UE. Pojawiły się tematy takie jak „Nieformalna edukacja: rozwiązanie problemu?”, „Gwarancje dla młodych wyjaśnione”, „NEETs kontra młodzi bezrobotni – poznaj różnice” oraz wiele innych.

Media społecznościowe są wspaniałym sposobem na dotarcie do i zaangażowanie nowych ludzi. Dzięki nim rośnie świadomość działań w ramach projektu wśród organizacji związanych z edukacją i szkoleniami – są nieocenionym narzędziem komunikacji we współczesnym świecie. Z otwartością reagujemy na rozpoczęty w mediach społecznościowych dialog oraz otrzymujemy wiele wartościowych rad i sugestii od organizacji zainteresowanych naszym projektem.

Facebook

Twitter

LinkedIn

erasmus

Zmienia życie. Otwiera umysły.
Projekt sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.
Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt odzwierciedla jedynie stanowisko jego autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za jego zawartość merytoryczną.