Podsumowanie projektu CONVET – konferencja w Walencji

Podsumowanie projektu CONVET – konferencja w Walencji

Stowarzyszenie przez dwa ostanie lata z sukcesem realizowało projekt CONVET – ECVET dla uznawania kwalifikacji w sektorze budownictwa. Przedsięwzięcie, które realizowaliśmy wspólnie z partnerami z Bułgarii, Grecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii dobiega końca.

W poniedziałek 23 listopada 2015, w Walencji miało miejsce ostatnie spotkanie partnerskie, którego głównym celem było podsumowanie całej dwuletniej pracy i doprecyzowanie zadań, na ostatnie tygodnie 2015 roku. Następnie przystąpiono do przygotowań konferencji podsumowującej cały projekt. Miała ona miejsce następnego dnia (24 listopada) i wzięło w niej udział 96 przedstawicieli: sektora budowlanego, nauczycieli zawodu, stowarzyszeń firm budowalnych, samorządów oraz federacji budowlańców. Oprócz przedstawicieli Stowarzyszenia i partnerów, głos zabierali wybitni eksperci z zakresu edukacji zawodowej, budownictwa oraz uznawania kwalifikacji na poziomie europejskim. Istotnym punktem konferencji okazała się dyskusja, która pozwoliła większej liczbie osób na wyrażenie swoich opinii i zadania pytań prelegentom. Konferencję podsumował i zakończył Pan Alberto Sanchís, przedstawiciel samorządu Walencji.

Wszystkich (nie tylko reprezentantów sektora budowlanego) zainteresowanych rezultatami naszego projektu, serdecznie zapraszamy na stronę www.con-vet.eu oraz do kontaktu z zespołem projektowym.

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.