ET-NEETs spotkanie na Majorce

ET-NEETs spotkanie na Majorce

DSCN3766Pierwsze spotkanie partnerskie w ramach projektu miało miejsce 22 i 23 października 2014 roku, w miejscowości Cala D’or na Majorce. Gospodarzem spotkania był partner hiszpański, Sea Teach, który właśnie tam ma swoją siedzibę. Spotkanie odbywało się przyjaznej atmosferze i dotyczyło zakresu podziału prac i odpowiedzialności w projekcie. Ustalono najbliższe zadania i ich harmonogram. Partnerzy mieli okazję lepiej się poznać i wymienić doświadczenia z poprzednich projektów.

Projekt ET-NEETs stanowi odpowiedź na brak systemowego mechanizmu wymiany dobrych praktyk w zakresie wsparcia osób określanych jako NEETs, czyli pozostających poza zatrudnieniem, edukacją lub szkoleniem. Głównym celem projektu ET-NEETs jest zapewnienie innowacyjnego wsparcia, wskazówek i dostarczenie istotnego wpływu na jakość szkoleń oferowanych przez nauczycieli i wychowawców młodzieży w trudnej sytuacji (NEETs).

Jednym z pierwszych ważnych zadań partnerstwa jest przeprowadzenie badań wśród grupy docelowej, już wkrótce więcej informacji dot. badań.

Zapraszamy na stronę projektu: http://et-neets.eu

Zmienia życie. Otwiera umysły.

erasmuset-neets logo

Projekt sfinansowany z funduszy Komisji Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.