Praca ekspertów w projekcie CONVET

Praca ekspertów w projekcie CONVET

Eksperci z sektora budownictwa mają sporo pracy w ramach projektu CONVET, którego koordynatorem jest nasze stowarzyszenie. Od dłuższego czasu trwa bowiem wnikliwa analiza kwalifikacji zawodowych pracowników sektora budownictwa. Już niebawem zostanie uruchomiona pierwsza wersja „porównywarki”, dzięki której możliwe będzie czytelne przedstawienie zarówno części wspólnych, jak i różnic w oficjalnych programach nauczania. Przedmiotem porównania są kwalifikacje elektryków, murarzy, malarzy i hydraulików pochodzących z krajów biorących udział w projekcie, tj. Bułgarii, Grecji, Hiszpanii oraz Polski.

convet-comparison-tool

Interfejs „porównywarki” jest obecnie rozwijany w języku angielskim, jednak po zakończeniu niezbędnych prac programistycznych, zostanie ona przetłumaczona na kilka innych języków. Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu CONVET!

convet

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.