CONVET – spotkanie w Rzeszowie

CONVET – spotkanie w Rzeszowie

convet8Spotkanie w Rzeszowie – projekt CONVET – ECVET dla uznania kwalifikacji w sektorze budowlanym

10 oraz 11 lutego 2014, Centrum Wspierania Edukacji i Przedsiębiorczości pełniło rolę gospodarza podczas pierwszego spotkania partnerskiego w ramach projektu CONVET. Odpowiedzialność (ale również satysfakcja) była podwójna, gdyż Stowarzyszenie pełni rolę koordynatora całego projektu. Gościliśmy partnerów z Bułgarii, Grecji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii.

CONVET jest projektem skierowanym do pracowników sektora budowlanego i dotyczy Europejskiego Systemu Transferu Osiągnięć w Kształceniu i Szkoleniu Zawodowym (ECVET). Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze i dotyczyło zakresu podziału prac i odpowiedzialności w projekcie. Ustalono najbliższe zadania i ich harmonogram. Bardzo ważnym punktem spotkania były warsztaty dotyczące systemu ECVET oraz metodologii kaskad, na której opiera się projekt.

convet

 

llp pl

Ten projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Projekt lub publikacja odzwierciedlają jedynie stanowisko ich autora i Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za umieszczoną w nich zawartość merytoryczną.